19.06.2016

mirafluor-chx-plukanka-100-mlMirafluor® chx płukanka jest gotową do użycia płukanką, idealna do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Zawiera 0,06% chlorheksydyny i 250 ppm fluoru. Ze względu na konsystencję i skład, płukanka stosuje się do ochrony przed różnymi chorobami jamy ustnej, zwłaszcza przy nieświeżym oddechu, osadzie nazębnym, próchnicy przyszyjkowej i lekkich stanach zapalnych dziąseł.
W skład płukanki oprócz ksylitolu, wchodzi także oczar, roślina lecznicza wykorzystywana przez Indian Ameryki Północnej przy stanach zapalnych błony śluzowej, czerwonce i biegunce. Mirafluor chx nie zawiera alkoholu.

Paroguard® płukanka
Płukanka z zawartością 250 ppm fluoru
W składzie płukanki jesy chlorheksydyna, która zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, łączy się z osadem nazębnym, zapobiega jego powstawaniu, oczar wirginijski,ksylitol,
i fluor.
Zestawienie składników płukanki gwarantuje znaczącą redukcję zawierających siarkę metylowych związków (złogi na języku). W ten sposób redukuje nieprzyjemny zapach z ust
Stosowanie:
Płukać 1-2 razy dziennie przez 1 minutę ilością dozowaną w zakrętce (10 ml) zawsze po umyciu zębów. Płynu nie rozcieńczać!