O firmie

Początki i rozwój działu miradent

bg-about20 lat temu założyliśmy firmę Hager Polonia we Wrocławiu, wówczas dwuosobową, z początku z niedowierzaniem w powodzenie sukcesu w sprzedaży osobliwych produktów stomatologicznych. Jednak zapotrzebowanie na nowe i oryginalne produkty w połowie lat 90 sprzyjało rozwojowi firmy. Dzisiaj firma zatrudnia 5 osób, mieści się w nowoczesnej siedzibie na południu Wrocławia. Produkty miradent wówczas nikomu nieznane, a świadomość profilaktyki jamy ustnej dopiero raczkująca, dzisiaj jesteśmy dumni z rozpoznawalności marki a przede wszystkim z opinii wiernych klientów. Szczotki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych PIC BRUSH nie były produktem pierwszej potrzeby. Największym zainteresowaniem cieszyły się szczotki nasączane pastą i ZAHN PICK wykałaczki z nitką. W krótkim czasie produkty miradentu stały się rozpoznawalne, ważne dla świadomych pacjentów  i w wielu gabinetach po prostu niezbędne.

Obecnie nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów: gum do żucia z ksylitolem, cu szczotki dla dzieci-figury zwierząt KIDS BRUSH, zegar-klepsydrę do mierzenia czasu mycia zębów, uchwyty na szczotki na przyssawkę FLIPPERY i produkt niezbędny – tabletki MIRA 2 TON wraz z płynem o smaku gumy balonowej AGENT do wykrywania płytki nazębnej.

Podczas licznych targów i wystaw stomatologicznych prezentujemy nowości, rozdajemy katalogi i próbki wybranych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na najbliższych targach stomatologicznych w Krakowie od 08 do 10 marca 2018 r.